MENÜ 
 
 

BP'den Turpak Çalışanlarına Ödül!

BP'den Turpak Çalışanlarına Ödül!

Türkiye akaryakıt sektörünü, 1999 yılında taşıt tanıma vasıtası ile otomasyonla tanıştıran Turpak, ülkenin önde gelen akaryakıt şirketlerinden BP Türkiye tarafından ödüle layık görüldü. Sektörün değişmez altın kurallarından biri olan yol güvenliği konusunda BP türkiye, Turpak bayilerinde görev alan araç sürücülerini ödüllendirdi. Turpak Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Etiz, konuyla ilgili olarak "Turpak olarak sıfır risk ve sıfır kaza prensibimizin bir yansıması olarak ekibimizde araç kullanan çalışanlarımızın 1 yıl içerisinde herhangi bir kazaya karışmamış olması ve hiçbir şekilde trafik cezası almaması, BP Türkiye tarafından ödüllendirildi. BP Türkiye'ye teşekkürü borç biliriz." açıklamasını yaptı.

Ülkemizi taşıt tanıma teknolojisiyle birlikte akaryakıt sektörünü otomasyonla tanıştıran Turpak, BP Türkiye tarafından ödüllendirildi. BP Türkiye'nin yaptığı değerlendirmeler ile 1 yıl içerisinde herhangi bir kazaya karışmamış ve trafik cezası almamış Turpak bayii çalışanlarına ödüller takdim edildi. BP Türkiye'ye teşekkürlerini ileten Turpak Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Etiz, "Turpak olarak yol güvenliği konusunda araç kullanan her çalışanımızın farkındalığını artırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca 1,5 yıldır yapılan her kilometre karşılığı ortaya çıkan karbonu nötrlemek adına TEMA Vakfı'na fidan bağışında bulunuyoruz." dedi.


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.