MENÜ 
 
 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne Turpak’dan Son Teknoloji Çözümler

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne Turpak’dan Son Teknoloji Çözümler

Eskişehir, medeniyetlere başkentlik yapmış bir dünya şehridir.

Çok eski bir yerleşim merkezidir. Bölgenin ilk yerleşme noktası şimdiki yerin 6 km kuzeyindeki Dorylaion’dur.

Tarihinin çok eski olmasından dolayı da Eskişehir adı verilmiştir

Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Eskişehir de yerel yönetim başarılarının arkasında yoğun teknoloji kullanımı yatıyor. Yenilikçi yerel yönetim anlayışına sahip Eskişehir Büyükşehir Belediyesi inovasyon yaratan teknolojileri vatandaşlarının hizmetine sunarak yaşanılabilir alanları arttırmayı hedefliyor.

100’den fazla araç ve ekipman filosuyla Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü, akaryakıt istasyonunu revizede ederek aynı zamanda yeni nesil TURPAK taşıt tanıma sistemleriyle akaryakıt ikmallerini ve maliyetlerini mutlak kontrol altına aldı.

Akaryakıt sektörünün en çok tercih ettiği PumpOmat İstasyon Otomasyon çözümünü tercih eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü; doğal yapının ve yeşil alanların korunması ve arttırılmasında kullandığı 100’den fazla araç ve ekipmanın tüm yakıt ikmallerini güvenli, hatasız, ve doğru verilerle takip edilebiliyor.

Tasarımı ile zorlu çevre koşullarına uygun, uzun ömürlü ve güvenli Turpak otomasyon sistemlerini kullanmaya başlayan Eskişehir Büyükşehir belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü , akaryakıt tüketimlerinin tamamını anlık olarak izliyor.

Turpak, otomasyon çözümlerinde yatırım ve işletme maliyetleri çok daha düşük olan yeni nesil kablosuz sistem NANO RFID teknolojileri kullandı.


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.