MENÜ 
 
 

Petrol Ofisi'nden Turpak'a Ödül!

Petrol Ofisi'nden Turpak'a Ödül!

Türkiye akaryakıt sektörünü, 1999 yılında taşıt tanıma vasıtası ile otomasyonla tanıştıran Turpak, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Türkiye akaryakıt sektöründe en fazla istasyon ağına ve satış hacmine sahip akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi, Turpak'ı sahada sıfır risk konusunda yaptığı çalışmaları taçlandırmak adına, "Tehlikeyi Ortadan Kaldırma ve Yenilikçilik" ödülüne layık gördü. Turpak Genel Müdür Yardımcısı Alper Önkol, konuyla ilgili olarak "Sıfır kaza hedefimizi sürdürdüğümüz bu yolda, Petrol Ofisi'nden bir ödül almak bizler için gurur verici. Petrol Ofisi yetkililerine şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Ülkemizi taşıt tanıma teknolojisiyle birlikte akaryakıt sektörünü otomasyonla tanıştıran Turpak, Petrol Ofisi tarafından ödüllendirildi. Petrol Ofisi'nin 2021 yılı özelinde gerçekleştirdiği ödül töreninde Turpak, "Tehlikeyi Ortadan Kaldırma ve Yenilikçilik" ödülünün sahibi oldu. Kısa bir süre önce EPDK tarafından yetkilendirilmiş otomasyon şirketi unvanını kazanan şirket, akaryakıt istasyonlarında uygulanan yeni yeni düzenlemelerde "sıfır kaza" prensibini sürdürmeye devam ederken, aldıkları ödülle ilgili konuşan Turpak Genel Müdür Yardımcısı Alper Önkol, "Akaryakıt sektörünün önde gelen şirketlerine verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra, sağlık, emniyet ve çevre kurallarını tüm saha çalışmalarımızda en üst düzeyde uygulayan Turpak olarak, Petrol Ofisi SEÇG, Mühendislik ve Otomasyon departmanı yetkililerine şükranlarımızı sunuyoruz." şeklinde konuştu.


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.