MENÜ 
 
 

Turpak Ara Vermeden Eğitimlerine Devam Ediyor!

Turpak Ara Vermeden Eğitimlerine Devam Ediyor!

Türkiye akaryakıt sektörünü, 1999 yılında taşıt tanıma vasıtası ile otomasyonla tanıştıran Turpak, iş güvenliği ve insan sağlığını korumak adına çalışmaları tüm hızıyla sürdürüyor. Sıfır risk ve sıfır kaza felsefesiyle eğitim süreçlerine büyük önem veren şirket, en son geçtiğimiz günlerde akaryakıt istasyonlarında emniyetli çalışma üzerine saha çalışanlarına kapsamlı bir eğitim verdi.

Dijital süreçlerin ve teknolojik alt yapı yatırımlarının yanında eğitim süreçlerine de ara vermeden devam eden Turpak, böylece geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde "Akaryakıt İstasyonlarında Emniyetli Çalışma Eğitimi"ni tekrarladı.

27/28.05.2022 tarihlerinde Turpak Genel Merkezi’nde,
ORAK Proje Yönetimi, Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti- Gürdal Orak tarafından 8 modülden oluşan eğitimde;

MODÜL 1:SEÇ Giriş
MODÜL 2:Akaryakıt/LPG İstasyonlarına Genel Bakış
MODÜL 3: Akaryakıt/LPG İstasyonlarındaki Tehlike ve Riskler
MODÜL 4:Temel Yangınla Mücadele,Tahliye ve Kurtarma
MODÜL 5:Sağlık(Meslek Hastalıkları)
MODÜL 6:İş ve Çalışma Alanındaki Yüksekte Çalışma,Kapalı Alanlarda Çalışma,Ateşli Çalışma,Elektrikle Çalışma Gibi Yüksek Riskli İşlere İlişkin Önlemler
MODÜL 7:İş İzinleri ve Dokümantasyon
MODÜL 8:Kaza/Olay Bildirimi ve Yönetimi

konuları detaylı olarak işlendi. Eğitim sonrası gerçekleştirilen genel değerlendirme sınavına katılan çalışanların tamamı (14) Emniyet Pasaportu almaya hak kazandılar.


 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.