MENÜ 
 
 

B.Ergünler Yol Yapı Yakıt İkmalinin Takibi için Turpak Yeni Nesil Taşıttanıma ve Akaryakıt Otomasyon Sistemlerini Kullanmaya Başladı.

B.Ergünler Yol Yapı Yakıt İkmalinin Takibi için Turpak Yeni Nesil Taşıttanıma ve Akaryakıt Otomasyon Sistemlerini Kullanmaya Başladı.

Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı B.Ergünler Yol Yapı A.Ş’nin 7 farklı sahada sabit ve mobil tankerlerinin otomasyon kurulumlarının pandemi koşullarında alınan titiz önlemler ile devam ettiğini belirtti.

B.Ergünler Yol Yapı 1994 yılından beri yol inşaatı, yüksek hızlı tren, tünel, köprülü kavşak, alt yapı, üst yapı, köprü, inşaat ve hidroelektrik santrallerine  taahhüt hizmeti vermeye devam etmiş ve kendi alanında sektör öncülerinden biri olmuştur. Bugün geldiği noktada 7 ayrı tesisinde 200’ün üzerinde güçlü araç parkı ile üstlenmiş olduğu projeleri hızlı ve zamanında teslim etmektedir.

B.Ergünler Yol Yapı yetkilileri online olarak aldıkları eğitim ile  kurulumu tamamlanan ikmal noktalarının akaryakıt takibini  “Centroweb” yazılımı ile internetin olduğu her yerde, bilgisayar, akıllı telefon veya tabletleri aracılığıyla anlık olarak yapabiliyorlar.

Kullanmış oldukları akaryakıtın tamamını Turpak Otomasyon Sistemleri ile kontrol altına alarak, yakıt ikmallerinde tam kontrol sağlamayı hedeflemektedirler.


Geri Dön
 
 

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Tic. A.Ş. Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:8/1/4 Kağıthane 34406 İSTANBUL

TURPAK © 2021 Tüm hakları saklıdır. Site by BlueSky

İSTASYON DESTEK VE ÇÖZÜM MERKEZİ : 0850 6000 877
ARAÇ MONTAJ ÇAĞRI MERKEZİ : 0212 315 4136

TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret A.Ş. olarak, kişisel verilerinizi korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız kişisel verilerin işlenmesi, kullanım amaçları ve haklarımızı içeren aydınlatma metni ve başvuru formuna linkten ulaşabilirsiniz.