Genel

Turpak Seç konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi.

Vontier firmasının  ilk kez bu yıl başlattığı küresel etkinliği  4 Ekim Vontier Emniyet Günü kapsamında TURPAK dolu dolu programıyla katılımcılarına hem eğlenceli hem de öğretici anlar yaşattı.

CEO’muz Tamer ŞENGÖNÜL’ ün “Emniyet Liderliği” ile tüm departman müdürlerinin katıldığı gemba walk ziyareti gerçekleştirilmiş ve bayilerimizin çalışmasından biri denetlenmiştir. Sorunları yerinde keşfedip, sorunun muhattaplarını bir araya getiren; konu hakkında çözümler geliştirmeye odaklanan bir kaizen olan “Gemba Walk” etkinliği TURPAK ‘ın 2018 yılında başlattığı ve sektöre öncülük ettiği proje olan “Leader In Field (LIF)-Liderler Sahada” projesiyle tamamiyle aynı…

Bu açıdan bakıldığında tüm Vontier şirketleri içerisinde SEÇ performansı konusunda yıldızını parlatan TURPAK hafta boyunca yapılacak tüm “saha denetimleri”nden gelen geri dönüşler neticesinde yapılacak çekilişle katılımcılardan birini iPAD ile ödüllendirecek…

Saha ziyaretlerini teşvik amacıyla başlattığı bu etkinlikle Turpak “LIF” projesindeki performansını zirveye çıkarmayı hedeflemektedir.

TURPAK tüm bayi ve merkez çalışanlarının katılımıyla “Turpak Emniyet Sloganını Belirliyor” projesiyle çalışanlarına emniyet kültürü ve taahhütleri konusundaki en başarılı sloganını Huawei Akıllı Saat  ile ödüllendiriyor. Bu sayede “Emniyet Kültürü”nü perçinleme konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.