Genel

Aslantürk Lojistik Güvenli Yakıt İkmal Sistemlerinde Turpak kalitesiyle yoluna devam ediyor.

Aslantürk Lojistik   İstanbul, Ankara, Adana başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kara  taşımacılığı yapmaktadır. İstanbul ve Kırıkkale lokasyonlarında antrepo hizmeti veren, sektöründe sağlam adımlarla büyüyen firmaların başında gelmektedir. Kırıkkale antreposundan sonra İstanbul Tuzla’daki yeni tesisine de Turpak otomasyon kurulum kararı aldı.

Emniyetli, güvenli ve verimlilik esaslı ürün ve çözümler üreten TURPAK, Entegre Yakıt Yönetim Sistemlerini her sektöre özel, bütünleşik çözümler sunarak sağlamaktadır.

TURPAK YAKIT YÖNETİM TEKNOLOJILERI ile firmalar    akaryakıt depolarındaki stoklarını anlık olarak görebilmekte ve yakıt ikmallerini doğru verilerle takip edebilmektedirler.

Ayrıca Turpak’ın  müşterilerine sunmuş olduğu “Centroweb” yazılımı ile internetin olduğu her yerde, bilgisayar, akıllı telefon veya tabletleri aracılığıyla anlık olarak tüm yakıt verilerine ulaşabilmektedirler.

Kullanmış oldukları akaryakıtın tamamını Turpak Otomasyon Sistemleri ile kontrol altına alarak, yakıt ikmallerinde oluşan farkları ortadan kaldırmayı planlamaktadır.