Genel

Turpak “Liderler Sahada” Projesine Hız Kesmeden Devam Ediyor.

Turpak SEÇ  departmanının; çalışma şartlarını izleme, denetleme ve teftiş sonrası düzeltici eğitim çalışmaları Türkiye’nin dört bir yanında tüm hızıyla devam ediyor. Yaz boyunca 6000 km’den fazla yol kat eden SEÇ departmanı ,33 istasyon bayilerinin akaryakıt istasyonlarında yürüttüğü çalışmaların yanı sıra ofis, araç ve personel kontrollerini de sağlıyor. Her geçen gün artarak devam eden bu çalışmalar uygunsuzlukların tespit edilip , ortadan kaldırılarak daha iyi bir çalışma ortamı oluşturulmasında fayda sağlıyor.

Önleyici yaklaşımla sistemli, kararlı ve uygulanabilir seviyeyi sürekli yükseltmek amacıyla Turpak , tüm yönetici ve mühendislerinden oluşan ekibiyle “Leadership in Field” (LIF) denetimlerini pandemi koşullarının zorluklarına rağmen hız kesmeden devam ediyor.

Çalışma alanındaki iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerine uyulup uyulmadığını izlemek, denetlemek ve uygunsuzlukların giderilmesini sağlamak adına sahaya inen Turpak liderlerinin çalışmaları İSG’yi bir kültür ve yaşam felsefesi haline getirmeyi amaçlıyor.