Genel

Turpak ve B.Ergünler Yol Yapı arasında güçlü işbirliği…

B.Ergünler Yol Yapı yakıt ikmalinin takibi için Turpak Yeni Nesil Taşıttanıma ve Akaryakıt Otomasyon Sistemlerini Tercih Etti

B.Ergünler Yol Yapı 1994 yılından beri yol inşaatı, yüksek hızlı tren, tünel, köprülü kavşak, alt yapı, üst yapı, köprü, inşaat ve hidroelektrik santrallerine  taahhüt hizmeti vermeye devam etmiş ve kendi alanında sektör öncülerinden biri olmuştur. Bugün geldiği noktada 7 ayrı tesisinde 200’ün üzerinde güçlü araç parkı ile üstlenmiş olduğu projeleri hızlı ve zamanında teslim etmektedir.

Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı B.Ergünler Yol Yapı A.Ş’nin  akaryakıt takibindeki talep ve ihtiyaçlarının tamamını karşılayacaklarını belirtti.

Ergünler Yol Yapı A.Ş , ürün kalite şartları gereklerine uyarak çalışmayı ve müşteri ihtiyaçlarına en etkili şekilde cevap vermeyi, kaliteli üretim ve hizmet sağlamayı, müşteri ve şirket çalışanları ile etkili iletişim kurmayı ve takım ruhuna gerekli önemi vermeyi temel ilkeler olarak belirlemiş sektörünün lider ve köklü kuruluşlarından biridir.