Genel

Tarmac Agrega Turpak Teknolojilerini Tercih Etti!

Türkiye’nin önemli madencilik şirketlerinden Tarmac Agrega Madencilik A.Ş., akaryakıt dolum süreçlerinde güvenliği ve takibi sağlamak adına Turpak yeni nesil taşıt tanıma ve akaryakıt otomasyon sistemlerini kullanmaya başladı. Zor arazi koşulları ve yüksek irtifaya rağmen pandemi şartlarında güvenliği üst düzeyde tutarak otomasyon kurulumlarının tamamlandığını belirten Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı, önemli bir işbirliğine imza attıklarını dile getirdi.

Tarmac Agrega Madencilik A.Ş. ve Turpak arasında yapılan iş birliği, madencilik sektörüne katma değer sağlayacak otomasyon teknolojileriyle dikkatleri üzerine çekti. Türkiye çapında yüksek hızlı tren, tünel, köprülü kavşak, yol inşaatı, alt yapı, üst yapı, köprü, inşaat ve hidroelektrik santrallerinde aktif olarak hizmet veren, sektörün öncü şirketlerinden Tarmac Agrega, sahip olduğu güçlü taşıt parkındaki araçlara yapılan akaryakıt dolumlarının güvenliği ve takibini Turpak taşıt tanıma ve otomasyon sistemleriyle kolaylıkla takip edebilecek. Yakıt dolumlarında güvenliği üst düzeye çıkaran ve hız kazandıran teknoloji ile şirket, “Centroweb” yazılımı ile kurulumu tamamlanan ikmal noktalarının akaryakıt takibini, internetin bulunduğu her yerde, bilgisayar, akıllı telefon veya tabletler aracılığı ile anlık olarak gerçekleştirebiliyor.

Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı, Tarmac Agrega ile yapılan bu işbirliği hakkında “Gerek zorlu arazi şartları, gerekse yüksek irtifada, pandemi koşullarında güvenliği üst düzeyde tutarak otomasyon ve taşıt tanıma sistemleri kurulumlarını başarıyla gerçekleştirerek, önemli bir işbirliğine imza attık.” dedi.